Sīkdatņu iestatījumi (EU)

Mūsu vietnes adrese ir  https://ap11skolasmuzejs.lv (turpmāk tekstā Vietne).

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

Mēs izmantojam Google Fonts. Vairāk (Read more)

NameRetentionFunction
Marketing/Tracking  
Google Fonts APInoneRequest user IP address

Vairāk informācijas Google Fonts Privacy Statement.

Google Maps

Mēs izmantojam Google maps. Vairāk (Read more)

NameRetentionFunction
Marketing/Tracking  
Google Maps APInoneRequest user IP address

Vairāk informācijas Google Maps Privacy Statement.

Analītika

Pēc noklusējuma, WordPress neievāc analītikas datus. 

Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

Pēc noklusējuma, WordPress nenodod Jūsu privātos datus nevienam.

Piekrišana

Pirmajā mūsu vietnes apmeklējumā Jums tiks parādīts paziņojums par sīkdatnēm. Uzklikšķinot “Saglabāt iestatījumus”, Jūs piekrītat izvēlēto skdatņu un spraudņu izmantošanai. Jūs varat atslēgt sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkprogrammā, bet tādā gadījumā iespējams, ka Vietne vairs nedarbosies kā paredzēts.

Kontaktinformācija

Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas muzejs
Maskavas iela 197, Rīga, LV-1019
Latvija
Email: ap11ps@riga.lv 
Telefons: +371 67141237